اصلاح موی سگ

اصلاح موی سگ ها دارای مزایای زیادی است که می تواند به سلامتی و زیبایی سگ شما کمک کند. اگر می خواهید در مورد علل و مزایای اصلاح مو در حیوانات اطلاعات بیشتری را در دست داشته باشید، با ما در مجله دیجی پت همراه باشید.

اهمیت پیرایش موی سگ

پیرایش و اصلاح موی سگ ها مزایای زیادی را برای آن ها به همراه دارد. شانه کردن روزانه بخصوص در مورد سگ هایی که موهای بلند دارند، از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر موی سگ خود را به صورت منظم شانه نزنید، می تواند سبب ایجاد گره در موهای سگ ها شود. اگر زمان کافی برای این کار را ندارید، می توانید موی سگ خود را کوتاه کنید تا از ایجاد گره در موها جلوگیری شود.

برخی از سگ ها هنگامی که موهای بندشان بلند می شود، با خارش مواجه می شوند، درست است که خارش می تواند منشأ پوستی داشته باشد، اما اصلاح موی سگ هم تاثیر زیادی در کاهش این موضوع خواهد داشت.

اگر از ریزش موهای سگ خود در خانه خسته شده اید، با کوتاه کردن موی سگ خود می توانید به میزان زیادی از ریزش موی آن ها جلوگیری شود. البته یکی از راه های جلوگیری از ریزش برس منظم موهای آن ها می باشد.

علاوه بر این ها برخی از نژادها به صورت منظم نیاز به اصلاح موها دارند و این کار باعث منظم شدن و آراسته شدن ظاهر آن ها خواهد شد.

انجام این کار کمک زیادی به سلامت و زیبایی حیوانات خواهد کرد و ابتلا به بسیاری از بیماری ها را کاهش می دهد.

پس از کوتاه کردن موی سگ خود اصلاً نگران ظاهر آن ها نباشید، موی سگ شما در زمانی بسیار کوتاه رشد می کند.

خدمات اصلاح و پیرایش در دیجی پت

یکی از خدماتی که می توانید در دیجی پت از آن ها بهره مند شوید، اصلاح موی سگ و گربه است که به بهترین شکل و مطابق با سلیقه شما صورت می گیرد.